Zimní greeny

Zimní překvapení v Hodkovičkách

Devítka v pražských Hodkovičkách byla známá i tím, že se na ní díky mikroklimatu u Vltavy hrálo po celý rok na letní greeny. Letošní bláznivé a devastující počasí však přinutilo vedení resortu k rozhodnutí poprvé vybudovat zimní greeny a využít je, až to bude nezbytně nutné.

„O zimním provozu jsme dlouho diskutovali. Stávající jamkoviště necháme odpočinout a připravujeme atraktivní jedenáctijamkový provoz na zimní greeny. Věřím, že si golfisté užijí hřiště trochu jinak,“ prozradil spolumajitel resortu Jaroslav Javornický.

A jak bude atraktivní systém fungovat? „Úvodní jamka se bude hrát na původní green, následuje nový krátký par tři na jižním odpališti, třetí jamka se bude hrát na původní green vpravo a čtvrtá bude pokračovat na zimní green trojky,“ vysvětlil manažer Filip Jettmar. Pak se až do konce hraje na zimní greeny s tím, že osmička se rozdělí na dvě kratší jamky s využitím nové trávy po levé části fairwaye.

„Uvidíme, jak se změna projeví. Bereme to jako test a podle výsledku se rozhodneme, jak bude vypadat provoz příštích zim,“ dodal Javornický.

Již nyní v Hodkovičkách můžete využívat nové míčky callaway na driving range a vytápěná odpaliště s výkonnými ohřívači, které na vás míří z obou stran.

   
 
   
Počasí v našem resortu Partneři
AMUSE GOLF PROFI SKOPOVÝ
SPIELBERG EURO CK Blue Holiday

 

   
 
Otevírací doba:
Recepce: 9:00 - 19:00     Hřiště: 9:10 - 20:00     Driving: 8:00 - 20:00 Proshop: 9:00 - 19:00 Restaurace: 8:00 - 20:00
 
Copyright © 2012 Golfový resort Hodkovičky - všechna práva vyhrazena
Homepage | Sitemap | golf@hodkovicky.cz
Webové stránky vytvořilo studio E-WORKS | XHTML 1.0 | CSS 2