Otevření se blíží

Je to skoro zázrak. Hodkovičky by měly otevřít už příští týden – a to je proti všem očekáváním velmi rychlý, skvělý termín. Ale oprávněný, hřiště se uzdravilo skoro neuvěřitelně.
Stopy jsou sice ještě někde vidět, ale na fervejích už skoro ne a jediné velmi zasažené místo je poolostrovní grýn č. 2. Ten se pravděpodobně nebude ještě hrát. Ale například jamka č. 9, která byla celá pod vodou, vypadá celkem dobře.
Jak je možné, že se hřiště tak rychle vzchopilo?
Jednak je na něm vidět velký kus lidské práce, za druhé svůj díl vykonala příroda. Je to vidět všude na okrajích hřiště, u plotů. Kde byly rostliny ještě před dvěma týdny polehané a hnědé od proudící vody a bahna, tam se to dnes zase zelená a vše roste směrem vzhůru. Bylo naštěstí teplo a příroda se tak mohla regenerovat velmi rychle.
Hodkovičky měly i to štěstí, že voda relativně rychle odtekla, nezanechala velkou vrstvu bláta, na fervejích stála jen voda, která měla kam odtéct, případně se vsákla. Naplavené dřevo a odpadky pak pracovníci areálu odklidili. Něco se jistě ještě bude dodělávat a napravovat za chodu, ale to hlavní – tedy hrací plochy – je v pořádku.

Takže hezkou hru!

Informace pro všechny hráče:

Celý golfový systém bude obnoven, veškerá data byla zálohována a vaše kredity zůstaly na vašich účtech.

Těšíme se na vás!

   
 
   
Počasí v našem resortu Partneři
AMUSE GOLF PROFI SKOPOVÝ
SPIELBERG EURO CK Blue Holiday

 

   
 
Otevírací doba:
Recepce: 9:00 - 19:00     Hřiště: 9:10 - 20:00     Driving: 8:00 - 20:00 Proshop: 9:00 - 19:00 Restaurace: 8:00 - 20:00
 
Copyright © 2012 Golfový resort Hodkovičky - všechna práva vyhrazena
Homepage | Sitemap | golf@hodkovicky.cz
Webové stránky vytvořilo studio E-WORKS | XHTML 1.0 | CSS 2