Obnova v plném proudu

Sotva voda opadla, zahájili jsme práce na obnově hřiště a rekonstrukci vybavení klubovny. Stav greenů i ostatních ploch na hřišti je uspokojivý. Nejzasaženější jsou greeny na jamkách č. 2, 6 a 9. Okolí klubovny je již čisté a probíhají práce na výměně zařízení. Driving range bychom chtěli pro veřejnost otevřít na začátku července, sledujte naše webové a facebookové stránky, kde Vás budeme dále informovat o probíhající obnově.

V období rekonstrukce a regenerace našeho golfového areálu nabízíme naším členům slevy na okolních hřištích. Albatross si můžete zahrát po-čt  1300 Kč a pá-ne 1650 Kč, Mstětice za 50% dle ceníku, Hostivař se slevou 20% a samozřejmě připomínáme partnerské hřiště Kunětická hora, kde naši členové mají první hru za 500 Kč a každou další za 800 Kč.

Informace pro kurzisty Snadno a rychle:

Začátečnické a pokračovací kurzy Snadno a rychle opět zahájíme 1. týden v červenci. Pokud jste byli přihlášeni do červnových kurzů, prosíme o registraci na jakýkoliv další měsíc. Termíny jsou zde. Těm, kterým náhrada v jiném měsíci nevyhovuje a mají kurz již zaplacený, vrátíme peníze zpět bankovním převodem. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu , zašlete nám prosím e-mail s žádostí o vrácení peněz na adresu golf@hodkovicky.cz s termínem, kam jste byli zapsáni a číslem vašeho účtu. Podrobnější informace budou zaslány kurzistům emailem.

Informace pro TCM:

Kurzy Reprezentace, Talent, Junioři probíhají na driving range Golf Klub Čechie, U Sluncové 618, Praha 8 a skupiny Pokročilí a Přípravka na driving range Rohanský ostrov, U Libeňského mostu 1, Praha 8. Baby Campy jsme vzhledem ke všem okolnostem a kapacitám ostatních hřišť jsme byli nuceni odložit. Zbylé tři hodiny si mohou děti nahradit kdykoliv během prázdninových kempů, které budou již probíhat v Hodkovičkách. Podrobnější informace budou zaslány dětem nebo rodičům emailem.

Děkujeme ještě jednou všem za trpělivost
   
 
   
Počasí v našem resortu Partneři
AMUSE GOLF PROFI SKOPOVÝ
SPIELBERG EURO CK Blue Holiday

 

   
 
Otevírací doba:
Recepce: 9:00 - 19:00     Hřiště: 9:10 - 20:00     Driving: 8:00 - 20:00 Proshop: 9:00 - 19:00 Restaurace: 8:00 - 20:00
 
Copyright © 2012 Golfový resort Hodkovičky - všechna práva vyhrazena
Homepage | Sitemap | golf@hodkovicky.cz
Webové stránky vytvořilo studio E-WORKS | XHTML 1.0 | CSS 2