Catering Amuse Restaurant

Nechte to na nás!

Disponujeme prostory s kapacitou až pro  150 osob ( 80 osob terasa).

Využitelné jako salónek, školicí místnost nebo pro jiné účely. Variabilní nekuřácký prostor pro pořádání firemních či soukromých akcí. lze využít pro doprovodné golfové i negolfové akce… Prostor je výborně odhlučněný. Samostatná místnost je vzdušná s výhledem na golfové hřiště. Pronájem salónku zahrnuje i lobby bar, pro registraci či přípravu akce, popř. pro kuřáky. Součástí restaurace je útulná terasa s nádherným jezírkem.

„Letní kuchyně s párty stanem “, kapacita 130 osob. 

Nachází se přímo na hřišti golfového areálu, tento prostor spojený s velkým párty stanem, je výborný pro pořádání firemních či soukromých akcí…grilovaní, rauty, koktejly. Součástí prostoru je i malé dětské hřiště.
Naše prostory lze variabilně upravit pro promítání (plátno), školení (flipcharty, tabule), oslavy a rauty. Samozřejmostí je Wifi připojení a klimatizace prostor…
Pro Vaši firemní akci rádi připravíme i doprovodný program.
Připravíme program ušitý na míru dle přání klienta. (například prezentaci doutníků, live cooking show, degustace vín, karaoke…)
 
V areálu je možnost parkování, lze zajistit ubytování či transport osob. V rámci soukromých akcí lze též sjednat hlídání dětí či golfovou akademii.

catering, eventy

Rádi pro Vás připravíme catering „ na klíč“, až pro 200osob s kompletním zajištěním ve Vámi   
vybraných prostorech a tak Váš raut či koktejl, proběhne díky našim službám hladce a bezstarostně.
Spolupracujeme s předními eventovými agenturami, které pro Vás připraví bohatý doprovodný program.

školení, teambulding

Pro Vaší firmu připravíme kompletní servis pro školení, jednání či tiskovou konferenci. Nabízíme samostatný klimatizovaný prostor s lobby barem pro 40 - 50osob. Samozřejmostí je zajištění flipchartu, dataprojektoru a plátna.
 
Potřebujete utužit pracovní vztahy? Náš areál nabízí golfové aktivity, ale v blízkosti areálu se nachází také cyklostezka, beach volejbalové hřiště, tenisové kurty a další. Během celého Vašeho aktivního dne zajistíme kompletní servis, například grilovaní v naší letní kuchyni.

škola vaření, osobní kuchař

Máte rádi vaření? Podělíme se s Vámi prostřednictvím kuchařských kurzů o naše zkušenosti v oblasti gastronomie. Přijďte si s námi zavařit ,společně si pochutnat na dobrém jídle a u sklenky vína zapomenout na starosti všedních dní. Aktuální kurzy vaření můžete sledovat v našich novinkách, nebo na našem facebooku.
Chystáte doma rodinou oslavu, případně si chcete s přáteli užít večer u dobrého jídla a pití a nechcete se o nic starat? Rádi Vám zajistíme u Vás doma kompletní kuchařský servis, pro jakoukoliv slavnostní příležitost.

„Přijedeme – uvaříme- uklidíme- odjedeme“

Více na martin-liska.com, nebo nás kontaktujte na martin@amuse-restaurant.cz

 

     
 
   
Počasí v našem resortu Partneři
AMUSE GOLF PROFI SKOPOVÝ
SPIELBERG EURO CK Blue Holiday

 

   
 
Otevírací doba:
Recepce: 9:00 - 19:00     Hřiště: 9:10 - 20:00     Driving: 8:00 - 20:00 Proshop: 9:00 - 19:00 Restaurace: 8:00 - 20:00
 
Copyright © 2012 Golfový resort Hodkovičky - všechna práva vyhrazena
Homepage | Sitemap | golf@hodkovicky.cz
Webové stránky vytvořilo studio E-WORKS | XHTML 1.0 | CSS 2