Svatba na golfu

Naše motto: It´s par-tee time!

Jste nadšeným milovníkem golfu a plánujete tento či příští rok svatbu? Toužíte po výjimečné a nezapomenutelné svatbě? Pak právě pro vás je tu Golf Resort Hodkovičky! Krásná a originální svatba přímo na greenu u Vltavy a přesto v Praze je snem mnoha budoucích nevěst. 

Svatební obřad je v Hodkovičkách možné uspořádat přímo na hřišti nebo v klidné části areálu plné zeleně a upravené trávy.

Svatební hostinu v golfové restauraci Amuse s moderním interiérem a výhledem na golfové hřiště a driving range nebo venku v klidné části areálu ve stylovém stanu.

A co na golfové svatbě nesmí chybět?

Svatba na golfu není ve světě ničím neobvyklým, ale přesto velice originálním! Abychom Vám přinesli nejmodernější trendy a tipy, zeptali jsme se svatební koordinátorky Lenky Hykešové z agentury Magická svatba.

„Na správné svatbě samozřejmě nemůže chybět humor, co takhle odlehčit svatební slib? Ženich může slíbit pilné trénování na hřišti a zlepšování handicapu. Nevěsta naopak slíbí, že manžela na golf bude pouštět ráda a bez připomínek.

Golf však můžete přenést i do dekorací, sladění do zelené a bílé a do květinových dekorací umístit opravdové golfové míčky. I se svatebním oznámením se dá vyhrát, hosté jistě ocení netradiční pozvání formou golfového turnaje. Jako zábavu na svatbě můžete zvolit svatební turnaj nebo třeba soutěž v patování, která zaujme i nehrající hosty.

Je jen na vás, co si vyberete, originalitě se meze nekladou.“

     
 
   
Počasí v našem resortu Partneři
AMUSE GOLF PROFI SKOPOVÝ
SPIELBERG EURO CK Blue Holiday

 

   
 
Otevírací doba:
Recepce: 9:00 - 19:00     Hřiště: 9:10 - 20:00     Driving: 8:00 - 20:00 Proshop: 9:00 - 19:00 Restaurace: 8:00 - 20:00
 
Copyright © 2012 Golfový resort Hodkovičky - všechna práva vyhrazena
Homepage | Sitemap | golf@hodkovicky.cz
Webové stránky vytvořilo studio E-WORKS | XHTML 1.0 | CSS 2